Baner rang

آرمان پلیمر - ضد زنگ طوسی آلکیدی

ضدزنگ طوس آلکیدی

ضد زنگ طوسی نوع دیگر از ضد زنگ است که بیشتر برای سطوحی به کار می رود که مصرف کننده قصد دارد لایه نهائی آنرا از رنگ های روشن استفاده کند.
تمیز و عاری از گرد و غبار بودن سطح اصلی هنگام استفاده از ضد زنگ ها و همچنین زنگ زدائی کامل از سطوح فلزی نیاز ضروری قبل از عمال می باشد در غیر این صورت پس از مدت کوتاهی ضد زنگ و رنگ رویه پوسته کرده و از سطح رنگ شده جدا می گردد.
این محصول به سرعت خشک می شود و نمای مات از آن باقی می ماند.

خواص ویِژه فیزیکی وشیمیایی:

• مقاومت در برابر خوردگی بالا
• قابلیت اسپری شدن عالی
• مناسب جهت سطوح فلزی با انواع سیستمهای متداول رویه

کاربرد:
جهت محافظت از زنگ زدگی و بالا بردن مقاومت در برابر خوردگی استفاده می شود.
روش مصرف:
سطح مورد نظر را از هر گونه زنگ زدگي، براده و همچنين چربی، گرد و خاك و آلودگی پاک کرده و تا خشک شدن کامل آن صبر نمائید. پوسته های رنگ های قدیمی بایستی از سطح زدوده شده و سطحی صاف بدست آید. بنا بر ضرورت ، جهت از بین بردن رنگ های قبلی و زنگ زدگي می توان از سنباده يا سند بلاست استفاده نمود.
محتواي ظرف را با مقدار مناسب تينر به تدريج رقیق نموده و بر روی سطح مورد نظر اعمال نمائید. میزان اختلاط تینر به پرايمر بستگي به درجه حرارت محیط ، سطح زیر کار و نیز وسیله رنگ آمیزی دارد. ولي در شرايط معمول رنگ آميزي اين ميزان بر حسب درصد وزنی ، با قلم مو۱۵ %-۱۲ % ، با غلتک ۱۲ %-۱۰ % و با پیستوله۲۰ %-۱۵ % میباشد.
اعمال پرايمر در دمای محيط بالاي ۱۰ درجه سانتیگراد، دماي سطح ۳ درجه بالاتر از نقطه شبنم و رطوبت كمتر از ۸۰ درصد توصيه مي شود.
مشخصات فنی :
نوع : یک جزئی
فام : طوسی
براقیت : مات

اشکال یابی جوملا

جلسه

اطلاعات مشخصات

حافظه استفاده شده

پرس و جو پایگاه داده